تور تهران گردی

 

 

 

 

برنامه های تور تهران گردی هتل حافظ برای بازدید از موزه ها و مکانهای دیدنی مشهور تهران از جمله کاخ سعدآباد، برج میلاد، پل طبیعت، و... با تور لیدرهای چندزبانه و حرفه ای اوقات خوبی را برای دیدن جاذبه های تهران برایتان فراهم خواهند کرد. اگر میخواهید در فرصت کوتاهی که ساکن تهران هستید، چشم انداز خوبی از این شهر پرهیاهو و شگفت انگیز داشته باشید و شهر را از نزدیک لمس کنید، توصیه می کنیم در تورهای تهران گردی ما شرکت کنید.

برخی از مکانهای دیدنی که در این برنامه ها خواهیم دید شامل: برج میلاد، دربند، بام تهران، پارک پردیسان، شمشک، دیزین، توچال، درکه، موزه نقاشی پشت شیشه، باغ نگارستان دانشگاه تهران، عمارت مسعودیه، خانه عزیزالسلطان، میدان مشق و سر در باغ ملی، مسجد هدایت، مسجد مجدالدوله، کلیسای انجیلی پطروس مقدس، کلیسای مریم مقدس، کلیسای ژاندارک، موزه آبگینه، خانه امین السلطان، موزه جواهرات و ده ها مقصد دیدنی دیگر می شود که شما بر اساس زمان و علاقه مندی خود می توانید از هر کدام به دلخواه دیدن نمایید.

یکی از مزیت های هتل حافظ این است که در مرکزی ترین قسمت شهر تهران واقع است و به همین دلیل اکثر موزه های مشهور شهر در فاصله کمتر از 15 دقیقه ای این هتل واقع است. نزدیکترین موزه به هتل موزه جواهرات است که در فاصله صد متری هتل واقع شده است.

تورهای تهران گردی هتل حافظ خاطره خوبی را برای شما در کنار خانواده، دوستان و یا حتی در سفرهای انفرادی به جا خواهد گذاشت.