پنل مدیریتی

زمان و تاریخ

جمعه 28 مهر 1396 Friday 20 October 2017 29 محرم 1439

درباره ما

 

 هتل دو ستاره حافظ واقع در مرکزی ترین نقطه شهر و یکی از باسابقه ترین هتل های تهران با فعالیت پیوسته بیش از سه دهه به یکی از محبوب ترین پایگاه های گردشگران و میهمانان شهر تهران تبدیل شده است. 

هتل حافظ در مركز فرهنگي - تجاري تهران، در نزديكي بازار بزرگ تهران و مجاورت موزه هاي ايران باستان، آبگينه، سكه و جواهرات، كاخ گلستان، دروازه ي تهران ( سر در باغ ملي ) و ايستگاه مركزي مترو قرار دارد. 

 

هتل حافظ داراي 32 اتاق مي باشد. همه ي اتاق ها مجهز به سرويس بهداشتي ایرانی و فرنگی، حمام، يخچال و تلويزيون مي باشند. اينترنت بي سيم و صبحانه جزء خدمات رايگان هتل مي باشد. تلاش ها و اقدامات اثربخش سال های اخیر این هتل در عرصه استانداردسازی خدمات، بازسازی و بهینه سازی مداوم اتاقها و سوییت ها و رستوران در راستای فراهم کردن رضایت مندی مشتریان از جمله امتیازات ویژه هتل حافظ می باشد.

 

رستوران هتل حافظ به صورت ٢٤ ساعته آماده خدمت رساني است. 

هتل حافظ مكان مناسبي براي اقامت ميهمانانی است كه قصد دارند با كمترين هزينه بهترين گزينه را انتخاب كنند، چرا که هم قيمت هتل نسبت به هتل هاي تهران بسيار پايين است و هم با توجه به موقعيت مكاني هتل امكان دسترسي به ساير مكان هاي تجاري، تفريحي و فرهنگي بسيار آسان و مقرون به صرفه است.

تمامی امکانات جانبی هتل، اعم از ترانسفر مسافر از فرودگاه ها به هتل و بلعکس، مترجم، تورهای تهران گردی و یا ایرانگردی را شامل میباشد، با امید اینکه بتوانیم خاطره خوبی از تهران برایتان به جا بگذاریم.